Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade heeft een welgelegen locatie binnen 900 meter wandelafstand van het Natuurhistorisch Museum en biedt ook uitzichten op de stad. Het appartement omvat een draadloos internet in openbare gebieden.
Dit appartement is in de buurt van de Kathedraal van Campinas gelegen. De accommodatie is op circa 3 km afstand de Kasteeltoren. Het ligt op sechts 16 minuten te voet van de gemeentelijke dierentuin van Campinas (Jequitibás).
Dit appartement biedt een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met badlakens.
Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een keuken met keukengerei. Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade is momenten van Plataforma 1 bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade?
Gasten van Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Moises Lucarelli Stadion, op loopafstand van ongeveer 12 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Natuurhistorisch Museum (1 km) en de Kasteeltoren (3 km). - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade?
In Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade is Wi-Fi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Em Campinas No Centro Da Cidade verblijven.